Centrum Chirurgii Laryngologicznej

Centrum Chirurgii Laryngologicznej

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie otolaryngologii, którzy większą część swojego życia zawodowego spędzili na sali operacyjnej. Tworzymy profesjonalny zespół otolaryngologów specjalizujący się w wykonywaniu zabiegów w ramach chirurgii jednego dnia, z zakresu nosa, gardła, uszu i krtani. Operujemy w warunkach nowoczesnych sal operacyjnych w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym z monitorowaną opieką anestezjologiczną.
Wykonujemy operacje skrzywionej przegrody nosa, polipów nosa i zatok przynosowych, a także operacje ucha środkowego. Używamy nowoczesnych technik operacyjnych z użyciem endoskopów i mikroskopu. Leczymy chrapanie metodą Celon.

Szczegóły strony www.larmedica.eu:

Podlinkuj stronę www.larmedica.eu:

Centrum Chirurgii Laryngologicznej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 71 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 145

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pyscholog, pomoc psychologiczna - Warszawa »

  W ostatnim czasie psycholog stał się jednym z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych zawodów w większości krajów na świecie. Każda placówka czy to szkoła, dom pomocy, kuratorium, szpital, ma do dyspozycji pomoc psychologiczną. Skala tego zjawiska pokazuje, jak przez ostatnie kilkanaście lat zmieniło się postrzeganie człowieka. Jest to słaba istota, która nie potrafi przystosować się do zbyt szybko rozwijającego się świata. Dlatego też potrzebuje profesjonalnej pomocy w postaci psychoterapii. W XXI wieku dobry psycholog jest na miarę złota. Warto jednak zastanowić się, czy czasem pewnych problemów nie postarać się rozwiązać samodzielnie, aby zdobyć cenne doświadczenia i wzmocnić, uodpornić swój organizm na figle płatane nam przez los?

  Data dodania: 23 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Wrocław »

  W propozycji gabinetu stomatologicznego Maksdent znajdują się implanty Wrocław, leczenie kanałowe, usuwanie kamienia oraz szereg innych usług z tej tematyki. Umiarkowane ceny oraz przyjemna atmosfera to nasze największe atuty. Więcej informacji na stronie. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

  Data dodania: 04 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Lublin »

  Implanty Lublin to opcja szerokiego pakietu usług stomatologicznych oferowanych przez firmę New-Dent. Oferta ta cechuje się nowoczesnym sprzętem, wysoką jakością usług oraz zorientowaniem na potrzeby pacjenta. Dokładne informacje na stronie internetowej.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę,na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje.

  Data dodania: 19 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Paluch koślawy »

  Perfectus od 2003 roku zajmuje się operacyjnym leczeniem pacjentów z chorobami narządu ruchu (np. palec koślawy) i narządu wzroku. Nasza placówka zlokalizowana jest w pięknym parku Uzdrowiska Goczałkowice - Zdrój. Zabiegi operacyjne wykonywane są w kameralnej i przyjaznej atmosferze przez najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. W trakcie leczenia stosujemy najnowsze metody i narzędzia operacyjne. Posiadamy kontrakt z NFZ.

  Data dodania: 19 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  Nie radzisz sobie w życiu osobistym? Masz problemy w pracy zawodowej? Być może chciałbyś po prostu dogłębniej poznać siebie? Centrum-Ja, gabinet psychologiczny z Warszawy oferuję pomoc psychologa, psychoterapię – zarówno krótkoterminową jak i długoterminową -, także specjalistyczne warsztaty z psychologiem pracy oraz terapię małżeńską.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Gdynia »

  Nie szukaj już swojego dentysty, powierz swoje zęby i zdrowie w ręce profesjonalistów!. Wykorzystaj ogrom naszego wieloletniego doświadczenia, świetnych kwalifikacji i bardzo dużej wiedzy naszych lekarzy w Klinikach K2 Dental w Gdańsku oraz Gdyni. Oferujemy szeroko pojęte usługi stomatologiczne od zabiegów pielęgnacyjnych, przez implantologię a na protetyce i chirurgii stomatologicznej kończąc. Gorąco zachecamy do wybrania naszej oferty naszych gabinetów stomatologicznych. Celem naszym jest zapewnienie najwyższej jakości usług w przystępnych cenach. Dla wygody i zwiększenia dostępności dla naszych pacjentów prowadzimy działalność zarówno w Gdyni jak i w Gdańsku Wrzeszczu. Choroby zębów nie będą już straszne!

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niechrapanie.pl »

  Nasza strona internetowa niechrapanie.pl zawiera wiele bardzo ciekawych informacji medycznych, związanych między innymi z: przyczyniami chrapania i objawami bezdechu sennego, diagnostyką oraz rodzajami zabiegów które wykonuje nasza Klinika MML. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, lub borykających się z problemami chrapania i/lub bezdechu, do zapoznania się z ciekawymi artykułami, tworzonymi przez lekarzy specjalistów (m.in. otolaryngologa i laryngologów) i usługami świadczonymi przez Centrum Medyczne MML.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty, ortodoncja, stomatologia - Centrum Stomatologiczne Demed »

  Centrum Stomatologiczne Demed to stomatologia na najwyższym poziomie. Miła atmosfera oraz profesjonalizm każdego dentysty w zespole gwarantuje bezbolesne i skuteczne leczenie.
  Dogodne godziny otwarcia oraz możliwość leczenia w weekendy. Centrum Stomatologiczne Demed oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe.
  Centrum Stomatologiczne Demed jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia.
  W klinice leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym. Implanty, implanty jednoczęściowe, implanty dwuczęściowe, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne, aparaty ruchome, aparaty stałe to najważniejsze z usług, które oferuje Centrum Stomatologiczne Demed.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Szczecin dr Jan Markowicz »

  Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego m-dental w Szczecinie! Oferujemy wszelkiego rodzaju praktykę stomatologiczną. Naszą specjalnością jest protetyka oraz implanty, ale zajmujemy się również stomatologią estetyczną (wybielanie zębów), chirurgią stomatologiczną (usuwanie zębów stałych i mlecznych) oraz innymi przypadkami dentystycznymi. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę wyspecjalizowanych fachowców. Nie zwlekaj, odwiedź nasz gabinet!
  M-Dental Stomatologia na Bezrzeczu
  ul. Koralowa 98/5
  72-003 Szczecin Bezrzecze

  Data dodania: 27 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Terapii PROMITIS. Psychoterapia Warszawa »

  Jeśli szukasz odpowiedniej pomocy Centrum Terapii PROMITIS ma do zaoferowania kompleksową terapię dzieci, młodzieży oraz dorosłych z zakresu: psychiatrii, psychologii, psychoterapii, seksuologii, pedagogiki, logopedii, terapii biofeedback i integracji sensorycznej.
  Dla naszych klientów jesteśmy w stanie stworzyć indywidualne i skorelowane ze sobą programy terapeutyczne. Nasz psychiatra i psycholog w razie potrzeby udzielają porad również w języku angielskim. W razie potrzeby psychiatra przyjeżdża na wizyty domowe.
  Pomożemy Twojemu dziecku oraz Tobie w problemach takich jak: stres, agresja, autoagresja, nerwice, stany lękowe, depresja, integracja sensoryczna i jej zaburzenia, zaburzenia mowy, dysleksja, dysgrafia, ADHD, problemy z koncentracją, zaburzenia snu, anoreksja, bulimia, uzależnienia, zaburzenia adaptacyjne.
  Oferujemy też pomoc terapeutyczną dla dzieci i młodzieży z deficytami rozwojowymi, jak zespół Aspergera oraz autyzm, mózgowe porażenie dziecięce i inne. Proponujemy również specjalistyczne szkolenia z zakresu pracy z osobami z autyzmem i zespołem Aspergera.
  Zapraszamy do placówek w Warszawie i Krakowie.
  Cały czas trwa nabór do nowootwartych przedszkoli terapeutycznych dla dzieci z autyzmem w Warszawie i Krakowie na rok 2011/2012.
  Jesteśmy dla wszystkich osób, którym potrzebna jest diagnoza, terapia i odpowiednie wsparcie. Miejsce u nas znajdą także Ci z Państwa, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę na tematy związane z ludzką psychiką, metodami terapeutycznymi oraz codziennością rodzicielską.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »